KONTAKTY

Krejčovství Heleny Vé
provozovna: Pavlíkova 604/10
Praha 4 Kamýk
tel: 774 12 78 22
helenyve(a)email.cz
Út 11-15
St, Čt 11-19

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 46% Strašně moc 34% Nemnoho 9% Vůbec 10%

Krejčovství Heleny Vé provozovna:Pavlíkova 604/10 Praha 4 Kamýk Út 11-15   St, Čt 11-19  helenyve@email.cz 774 12 78 22


Heleny Vé » jak vše začalo
Jak vše začalo

Jmenuji se Helena Vobrátilová a zabývám se již několik let tvořením "hadříků" na nás ženy. V podstatě to dělám od malička. Začalo to sbíráním opravdu malých hadříků a všeho co vypadalo nebo se tvářilo jako materiál, z kterého by šlo něco ušít. Dokonce jsem se pokoušela i oblečky lepit, ( nebojte dámy, od tohoto nápadu jsem rychle ustoupila). Vystudovala jsem v tomto oboru, ale neživila se tím. Mám-li být upřímná, říkala jsem, že se tím NIKDY nebudu živit. A...? Odříkaného chleba největší krajíc.

Značka Heleny Vé vznikla, když jsem pracovala pro jinou oděvní firmu. Začalo to prodejem malých sérií do kamenných obchůdků. Dnes ve svém krejčovství  prodávám své výrobky, ale hlavně přicházím do kontaktu se zákazníkem a mám pocit, že má práce, koníček, vášeň pro tvoření, má smysl.

Neomezuji se stylem, módními trendy, ikdyž někdy mne ovlivní. Tvořím s pocitem, jako bych já sama byla nositelka všeho, co vytvořím. Mám ráda čisté poctivé šití. Žádné vypereš-rozpadneš.

Miluji tvoření čehokoli. Každý den mne napadá něco jiného a to na tom zbožňuji. Nevím kdy a jaký nápad přijde, a proto bude můj obchůdek různorodý.

Pokud někomu "padne" do oka vystavené zboží, ale nevyhovuje velikost či barva, nebo bude mít zájem o ušití čehokoli, kontaktujte mne na email helenyve@email.cz a já Vám ráda vyhovím.

Vaše Heleny Vé